Žena si nechala přidělat třetí prso! Víme proč a další info

Jedná bláznivá žena si nechala na plastice přidat další prso! Nyní má už tři. Dvě jí byli málo, nebo je to jen další blázen na seznamu? Víme veškeré podrobnosti, a dokonce i proč!

Jasmine Tridevil se může chlubit třetím prsem. Jedná se nejkurióznější plastickou operaci roku? Nebudete věřit kolik utratila za implantát! Celá tato ohavná krása jí stála 20 000 amerických dolarů. A asi by vás zajímalo proč? Proč celá ta komedie?

Jasmin má v hlavě jasno. Tuto chirurgickou mutaci podstoupila jen proto, aby pro muže nevypadala tak přitažlivě. Nechce být sexy! Ráda by, aby jí všichni chlapi dali už pokoj.

"Jsem šílená. Občas se mi zdá, že šílení lidé nepovažují své činy za šílené. Jinými slovy, odkdy vím, že jsem šílená tak mi mé názory nepřijdou příliš divné."

Uvedla Jasmin Tridevil pro rozhlasovou stanici v Orlandu. Jejím životním cílem, je mít vlastní show na MTV. Najde si takto tu správnou cestu ke slávě?

Nicméně jestli jí dají vlastní pořad na MTV zatím nevíme, je ale jisté... že se žena proslavila tou nejkurióznější operací roka.

Když hledala doktora, který by se nebál operaci uskutečnit, obvolala téměř 50 plastických chirurgů.

"Ano, mám tři prsa. Pro mě je to jen jeden prs navíc, akorát v nové bradavce nemám tolik citu jako v ostatních, " směje se Američanka.

Držíme palce, ať jí práce v MTV vyjde... v nejhorším případě jí určitě vemou do každého lépe placeného erotického klubu :D

http://images.intouchweekly.com/uploads/posts/image/43314/three-breast-jasmine-tridevil0.jpg

zdroj: intouchweekly.comloading...