Žena utratila více než 500 000$, aby vypadala jako Kim Kardashian

Říká se, pokud něco chcete a jste pro to schopni udělat maximum, tak to také zvládnete. Většinou to platí u sportovců, jejich životních cílů, ale dá se tato rada do života praktikovat v podstatě kdekoliv.

Teprve 24 letá dívka Jennifer Pamplona vidí svoji budoucnost v monstrózním zadku Kim Kardashian. Vlastně celá Kim je jejím idolem a Jennifer chce vypadat úplně stejně, jako ona.

Do proměny v Kardashianku se pustila naplno. Během 7 let, utratila za plastické operace a modifikace těla 500 000 dolarů (11 000 000Kč). Mnoho lidí se teď chytla za hlavu a již si představili, jak by s takovou sumou naložili.

Její zadek byl už napuštěn 4x silikonem, obstála liposukci, úpravu nosu, přišla o 4 žebra a má umělá prsa. To všechno stihla změnit na svém těle za pouhých 7 let.


Jak to vypadá, tak krása nepřichází bez obětí. Jennifer vysvětluje:

"Předtím, kdykoli jsem se dívala do zrcadla, myslela jsem pouze na to, že jediné do ještě potřebuji je větší zadek," dodala "Teď jsem šťastnější. Operace změnila můj život a pomohla mi překonat deprese."

Lékaři se na těle Jennifer už bojí provádět jakoukoliv další změnu. Ta si však stojí za svým názorem a bude hledat takového lékaře, který uspokojí její požadavky. Peníze hýbají lidmi a určitě pokud nabídne nehoráznou sumu, chirurgové do toho nakonec půjdou.

"Mí lékaři se mě ptali, zda-li nemám strach z chirurgický zákroků. Podle mne, pokud zemřu, tak zemřu alespoň šťastná.", řekla Jennifer.

Co si o tom myslíte vy? Utratili byste 11 milionů korun ve čtyřiadvaceti letech, abyste vypadali stejně, jako Jennifer?loading...