Žena vyprala v prádelně 5-letou holčičku! Pro tu musel záchranný vrtulník

Teprve 5-letá holčička byla včera letecky převezena záchranným vrtulníkem do nemocnice. Proč? To nikdo neví! Starší pravidelná zákaznice veřejné prádelny si šla vyprat oblečení jako obvykle. To že jí nepatrná dívenka vlezla do pračky přímo do bubnu se ani nevšimla. Nevědomky pračku zapnula na rychlý režim.

Žena si snažila vyprat své prádlo ve veřejné prádelně v Pasadeně v Texasu, ale zdálo se jí, jako by se pračka lehce dusila. Bylo jí to podezřelé, ale to že se uvnitř točí dětské tělíčko něměla absolutní tušení. Raději zavolala správce podniku.

Správce přišel zkontrolovat pračku, ale jako laik v elektronice nic nenašel a doporučil ženě nechat pračku doběhnout. Přičemž tělo mladé holčičky už bylo uvnitř pračky několik minut.

Mluvčí policie řekla,
Dívka se v pračce točila docela rychle, pozorný zákazník řekl, že v pračce uviděl něco jako obličej ale jistý si nebyl. Pračka prala velice rychle a tak těžko někdo mohl něco poznat. Mysleli si, že jsou to jen šaty nebo jiný kus oblečení.

Bohužel, dosud se neví, jak dívka pračce skončila... zda ji někdo napomohl nebo je vše čirá náhoda? To se policie dozví pravděpodobně až po výslechu.

Policie řekla, že dítě bylo zcela bez dozoru a momentálně probíhá vyšetřování a nehodlají se k tomu dále jinak vyjadřovat.

Pětiletá dívka byla převezena letecky do nejbližší nemocnice. Utrpěla mnohočetná rozsáhlá zranění. Lékaři očekávají, že přežije.loading...