Ženě vyrostla na obličeji gigantická boule! Neuvěříte, co jí vyřízli

Přišlo to z ničeho nic! Matka sedmi dětí Angie Twiggs si jednoho dne česala vlasy, když objevila něco neobvyklého. Za uchem měla neobvyklou bulku, přestože vůbec nebolela, vystrašila ji. Angie měla o sebe oabvy a tak se  ihned vydala za doktory, aby zjistili, co se s ní děje. Diagnóza byla šokující! Zjistili, že za uchem má nezhoubný nádor, který ji však nijak neohrožuje, proto není potřeba ho vyoperovávat.

Bulka neustále rostla a zvětšovala se. To zřejmě lékaři nepředpokládali, neboťčím dál tím více byl nádor velkou potíží. Zhoršoval jí polykání a samozřejmě kazil vzhled. Angie se bála reakcí lidí a tak zůstávala celé dny zavřená sama doma. Zachvíli měl nádor velikost stejnou jako pomeranč. Lékaři ho i tak nechtěli operovat, protože se tento zákrok zdál příliš riskantní.

https://www.catunga.com/wp-content/uploads/2016/08/9f2f0e6b392764af59280268a08ffa13-768x384.jpg

Kdyby se poškodily nervy, zůstala by Anginina tvář trvale paralyzována a proto rozhodla obrátit na odborný pořad The Doctor, díky němuž se jí ujali doktoři, kteří nádor vyoperovali. Náročná operace trvala bezmála šest hodin. Naštěstí proběhla bez komplikací a Angie má teď úplně normální obličej.
loading...