Zdroj: Mirror.co.uk
05.03.2015 by Rudolf Hasák

Zhubla téměř 80kg! Výsledek českých lékařů je děsivý

melissa foreaman, zhubla, váha, kila, dolu

Předem upozorňujeme na to, že snímky jsou děsivé a pokud se zrovna snažíte shodit nějaké to kilo! Fotografie mohou ovlivnit vaše myšlenkové pochody.

Melissa Foreaman zhubla neuvěřitelných 76Kg. Výsledek byl ale jiný než si představovala. Po těle ji všude vysela odtučněná kůže jako rampouchy.

Melissaz Londýna, vyrůstala v kalifornii. Byla zvyklá jíst samé nezdravé jídla, hamburgry, smažené hranolky a samé hotovky.

Jako dítě jsem skoro nikdy nejedla snídaně. Na oběd jsem pak klidně spořádala dva velké hamburgery a hranolky. Každý den jsem byla schopná zkonzumovat 5000 kalorií,“ popisuje teď už hubená Melissa!

Když v roce 2009 porodila dvojčata, řekla si... takhle už to dál nejde. Pokud nechce, aby si ji její děti pamatovali jednou jako tlusťošku musí začít cvičit.

To jí ale nešlo a stále žrala jako o život! Vážila neuvěřitelných 160kg! Rozhodla se využít českých lékařských ručiček. Postoupila BYPASS žaludku! Během dvou let se jí podařilo shodit neuvolnitelných 76kg. Všude na těle jí plandala stará zcvrklá kůže! To je právě ta daň za nepřirozené zhubnutí.

Přišel další zákrok! Nyní již v rukou plastického chirurga. Rekonvalescence po zákroku prý byla velice bolestivá. Melissa má prý po těle velké jizvy, ale je konečně šťastná. „Po tolika letech mám tělo, po kterém jsem vždy toužila. Stálo to spoustu bolesti a peněz. Kdybych se mohla vrátit v čase, dala bych si za každý hamburger pořádnou facku,“ řekla Melissa britským médiím.


Zdroj: www.mirror.co.uk

Komentáře