Zhubla více než 60 kilo a manžel na ni začal žárlit! Takto s ním zatočila

38-letá Katie Williams se před svatbou rozhodla, že zhubne. Vážila 130 kilo, a tak byl nejvyšší čas se sebou něco dělat. S jejím hubnutím se však všechno změnilo.


S váhou máme problémy všichni! Někdo nemůže zhubnout, ačkoliv má pohybu dost a jiní nemohou nabrat, i když sežerou celý talíř deseti knedlíků s vepřovým. Nebo to je tím, že jsme všichni sami se sebou nespokojení?

Katie se rozhodla hubnout nejen kvůli sobě, ale i kvůli svým dětem. A tak začala na sobě tvrdě makat, pořádně se zapřela, jedla zdravě a svčila..kila šly postupně dolů.

To se však přestalo líbit jejímu manželovi, který začal na svou stále atraktivnější a štíhlejší ženu žárlit. Jeho žárlivost přerostla do záchvatů, které Katie nebyla ochotna snášet.

Se štíhlejší postavou se dostavilo také vyšší sebevědomí. Začala chodit na večírky, kde si jí mnohem víc než dřív všímali muži.

A toho zase její manžel, jenž prý začal žárlit. „Nemohl vystát mé nové sebevědomí,“ tvrdí Williams. A tak přišel na řadu rozvod.

Po svém boku už má nového partnera, o 12 let mladšího. S tím je spokojená, třiadvacetiletý Jack prý miluje každý kousek jejího těla a neustále jí lichotí a přiživuje její sebevědomí.

„Jsem přesvědčená, že mé manželství skončilo kvůli tomu, že jsem zhubla, ale jsem teď šťastnější než dřív a nic bych neměnila,“ říká blondýnka.

„Věk je jenom číslo a ten rozdíl mi nevadí. Je mi s ní dobře. Na ničem jiném nezáleží,“ komentuje celý vztah Jack.

A to, že začne žárlit jako její minulý partner, prý nehrozí.

„Ano, dívají se na ni na ulici další muži. Je to totiž fakt kus. Ale mně to vlastně dělá dobře. Za ruku ji držím já a nikdy jiný.", dodal.Pokud vás příběh Katie fascinoval, podívejte se také na motivační porovnávací fotografie, které vás přesvědčí, že to jde jednodušeji, než jste si mysleli.

Vždy se najdou lidé, kteří vám budou říkat, že zrovna vy nezhubnete, nedokážete v životě nic, nepodaří se vám to... pošlete tyto lidi do prdele, protože jsou to nuly, co v životě nic nedokázaly.

Podívejte se na následující reálné fotografie opravdových hrdinů, kterým se podařilo neuvěřitelně zhubnout.loading...