Zloděj ukradl auto, vrátil ho a ještě nechal vzkaz na rozloučenou

Bydlíte v paneláku a stává se vám, že jednoho dne prostě jdete do práce a nemůžete najít své auto? Pravděpodobně jste jen zapomněli místo, kde jste parkovali...
To ale není případ Erin Hatzi z Portlandu, které někdo auto odcizil.

Normálně byste v takovém případě volali policii. Ovšem v tomto případě zloděj auto vrátil ještě dřív, než byste řekli švec.

Když se auto zase objevilo na stejném místě, jako kde se ztratilo... otevřela ho a našla v něm opravdu zvláštní dopis.

Jen si představte, že si jezdíte v Subaru a prostě jednoho dne zmizí a je fuč. Jaké to ale bylo překvapení, když se její auto za 24 hodin objevilo zase na místě, kde stálo. Tohle nikdo nečekal!

Zloděj zanechal po sobě nejen dopis na rozloučenou, ale i navíc 30 dolarů.

„Velmi se omlouvám, že jsem odcizil vaše auto. Poslal jsem mého přítele s klíčem, aby vyzvedl mé červené Subaru 7802 SE a on se nakonec vrátil s vaším autem. Vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až ráno a říkám si: Tohle není moje auto. Posílám vám nějaké peníze a ještě mnohem více se omlouvám za šok a rozrušení, které jsem vám způsobil. Pokud se mnou chcete mluvit, jmenuji se ****** a moje číslo je ******. Ještě jednou se vám omlouvám.“

ERIN, která byla celý den bez svého vozidla, si myslela, že je to jen nějaký sen. Nemohla tomu uvěřit. Jak je možné, že jiné klíče odemkly její auto?

K podivuhodnému případu se vyjádřil i mluvčí policie Pet Simpson jde... podle něho jde jen o nevinný omyl a může se stát, že některá auta nastartujete i s cizím klíčem.

Při používaní se totiž klíče obrušují, a tak se to jednoduše může stát. Erin vše zveřejnila na internetu, aby všichni věděli, co se může stát.

Lidem se její příběh líbil, sdíleli ho a stal se rychle virálním. Možná že až zase nebudete moci najít své auto, bude s ním jezdit zrovna někdo jiný a doufejme, že ho brzy vrátí jako v tomto případě.loading...