Známá youtuberka ve videu řezala svého psa! Případ nyní vyšetřuje policie.

Znáte americkou YouTuberku Brooke Hout? Tak ta si zadělala na pěkný problém! Být Youtuberem je velký problém sám o sobě! Tito téměř nepracující sociálně silní lidé nejenže jsou vyvrhelem společnosti, ale mají velký vliv na naši mládež.

Na veřejnost se dostalo video, ve kterém mladá slečna mlátí svého psa a křičí na něj. Když to viděli jiní YouTubeři, přejí jí to nejhorší a nejraději by byly, kdyby Brooke byla odstraněna z YouTube úplně.

Šokující video Brooke Houts v krátkém videu nejprve říká, že chce udělat svému psovi naschvál. Pes ji ale evidentně neposlouchá a mladá YouTuberka s ním rychle ztratí trpělivost. Celé video si můžete prohlédnout níže.


Lidé si často pořizují domácí mazlíčky, protože je to moderní! Nemají k nim žádný vztah a pak to dopadá úplně stejně... né-li ještě hůř... V nesestříhané verzi můžete,  vidět, jak TÝRÁ SVÉHO PSA!

YouTuberka se za video rychle omluvila a uvedla, že lituje svého chování, ale svého psa rozhodně netýrá. Nikoho však tento omluvný vzkaz nepřesvědčil!

Lidé v nenávistných komentářích dávají jasně najevo, že dívce nemá pes ve vlastnictví co dělat! Chtějí pro ní to nejhorší! Zrušit účet na YouTube a Brooke Houts nasekat také na zadek či ji veřejně zesměšnit... což se jim vlastně povedlo.


Na videu je vidět, jak jí pejsek leze krkem! Rozhodně ho měla dost...YouTuberka má aktuálně téměř 340 000 odběratelů. Případem se zabývá i policie v Los Angeles, kde Brooke žije. Přejeme jí, aby jí jako teď ti odběratelé klesali! Pá pá...

Zdroj: Evropa2, Twitter, YouTube, Instagramloading...