12.09.2015 by Milan Kněz

Auta jsou drahá záležitost! Dočasným řešením může být autopůjčovna

auto, autopůjčovna, auta, praha, levné, nízké ceny, nejlevnější, nejlepší, výhodná

Porouchalo se vám auto? Potřebujete nutně odjet, odvést své známí, převést zboží nebo materiál? V takovém případě vám může pomoci některá z českých autopůjčoven. Ovšem máte-li ve svém okolí na výběr, budete chtít bezpodmínečné ušetřit a cena s kvalitou bude to, co vás zajímá. Jak ale poznat levnou a výhodnou autopůjčovnu?

Autopůjčoven je mnoho, ale co se týče výhod pro zákazníka, těch moc nenajdete. Jednou z takových je autopůjčovna Praha Taggart. Bydlíte-li v Praze, nenajdete snad výhodnější firmu. Díky svým dlouholetým zkušenostem může firma nabídnout opravdu pouze nová kvalitní a spolehlivá auta, která vás na cestách nenechají ve štychu. Taggart se snaží do své nabídky zahrnovat stále nové modely a díky širokému sortimentu máte opravdu na výběr z mnoha značek automobilů.

K zapůjčení nechybí oblíbené vozy Škoda Octavia, u kterých je na výběr jak automatická tak manuální převodovka. Mimo klasická auta, která jsou běžná k vidění na našich silnicích, si můžete půjčit i některé exotické. Mini Cooper, Ford Mustang a další.

Proč je půjčovna automobilů Taggart lepší než konkurence?

Jak již bylo zmíněno, hlavním faktorem je samozřejmě cena, autopůjčovna nabízí bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem nových a ročních vozů. Pokud u konkurence naleznete stejný vůz levněji, dostanete obratem vůz za lepší cenu. Proto můžeme v klidu říci, že půjčovna aut Taggart je nejlevnější půjčovnou dopravních vozů u nás.

Nabízená auta jsou v prvotřídním stavu! Nemusíte se bát, že by se auto po ujetí sta kilometrů porouchalo. Je to především tím, že automobily jsou nové nebo rok staré. Průměrný věk auta je 9 měsíců a průměrný počet kilometrů se pohybuje na neuvěřitelných 18 000. Jaká jiná půjčovna vám nabídne stejné podmínky?

Už máte jasno? Půjčte si vůz klidně třeba ještě dnes! Přistavení i vyzvednutí auta je zcela ZDARMA. Výhodami Taggart jenom přetéká a tak pokud víte o lepší autopůjčovně, můžete nám o ní napsat.

Komentáře