14.12.2015 by Dominik Hartmann

Chcete lepší pracovní uplatnění? Zaměřte se na němčinu!

doučování, individuální lekce němčiny, uplatnění němčiny v zaměstnání

V dnešní době je už velmi důležité, abychom kladli důraz na vzdělání cizího jazyku, ale opravdu tomu tak je? Školský systém pro to dělá maximum, ale většinou to nepřináší tížený efekt.  Když už se zaměříme na cizí jazyk, tak povětšinou na angličtinu, která je nám tloukána, jako nepostradatelná věc v moderním světě. Bohužel se zapomíná na němčinu, jenž nám umožňuje řadu výhod.

Nastává častěji situace, že zaměstnavatelé žádají znalost německého jazyku jako povinnost pro přijetí uchazeče. Z toho plyne, ten kdo ovládá němčinu, nemá problém najít uplatnění.  Jak všichni moc dobře víme, němčina je úředním jazykem našich dvou sousedů Německa a Rakouska, kde je ovšem jiná hodnota peněz, takže se většinou stává, že lidé z uplatněním německého jazyka cestují do těchto sousedních zemí za lepšími finančními podmínkami.

Poslední výhodou se dá považovat i to, že Němci rádi cestují a utrácí peníze po celém světě... tzn. lehce se domluvíte i na své dovolené.

Pokud si říkáte, že už je pozdě, jelikož jste ve škole nedávali pozor nebo se ji vůbec neučili, není tomu tak. Využijte jazykové kurzy němčiny, na kterých se podílí kvalitní kantoři. Je to jenom na vás, na čem chcete zapracovat. Jestli máte malou slovní zásobu, špatnou gramatiku, skloňování či psaní. Výuka se skládá z toho, že první vás samotný kantor otestuje, jak na tom jste ze znalostí němčiny, poté se společně domluvíte, na co se více zaměřit. Dále pokračujete ve výuce do té doby, než dosáhnete svého cíle, jenž si stanovíte na začátku. Individuální výuka taky vede k přípravě, na mezinárodní zkoušky němčiny – Goethe-Zertifikat, což je celosvětově uznávaný doklad o svých znalostech němčiny od základního stupně A1 až po nejvyšší jazykovou úroveň C2. Novinkou se stala online výuka s lektorem, kdy s ním můžete komunikovat přes Skype.

Ne nadarmo se říká, kolik jazyků umíš, tolikrát si člověkem.

Komentáře