19.10.2016 by Rudolf Hasák

Chcete mít dokonalý přehled o cenách ve vašem okolí?

Akční letáky, akční ceny, slevy, letáky, akce, hypermarket, supermarket, PHP programátor, vývojář

Akční slevy supermarketů se staly hitem moderní doby a každá správná hospodyňka si udržuje rozhled kam pro máslo, kam pro mléko, kde sežene akční plecko a kdo nabízí nejlevnější prášek na praní. Nezřídka už i muži rádi pročítají letáky s oslnivými lákadly a proč by ne, když jde třeba o elektroniku? Chtít výhody je v pořádku!

Občas je tedy poněkud zdlouhavý proces, než se prokoušeme všemi tiskovinami, které na nás vychrlí poštovní schránka – pokud na ní tedy nemáme varovnou samolepku: „REKLAMY NE!“ A pokud tam takové upozornění nalepíme, nezbývá nám, než si ceny zmapovat úplně jinak.

Široké obzory na jednom místě

Mít akční letáky na jednom monitoru je bezesporu výhoda. Stačí zadat lokalitu kam chodíme nejčastěji utrácet a pátrání po nejvýhodnějším nákupu může začít. Web nám nabídne přehledný seznam porovnání všech supermarketů, hypermarketů, ale i marketů a dalších obchodů. Partnerů neustále přibývá – každý šikovný obchodník využije šance, aby se o něm vědělo.

Záleží pak na tom, co potřebujeme v domácnosti doplnit. Ale výběr kategorií, ve kterých akce a slevy probíhají, je takřka nepřeberný. Potraviny, auto-moto, bydlení, drogerie, elektro, dokonce zdraví a krása a lékárny, oblečení, nábytek, zahrada i potřeby pro naše domácí mazlíčky – to všechno volá po naší pozornosti a v každé oblasti lze najít cenu, jež nás potěší.

Souboj hypermarket versus supermarket můžeme s přehledem sledovat jediným kliknutím, protože nabídka slev je natolik různorodá, že ve finále co je větší, nemusí být vždycky lepší. Týden co týden se obchodníci předhánějí, který z nich nás lépe odmění za návštěvnost výhodnější nabídkou – díky bohu za to! A protože moderní technika vládne světem, nechybí tu prostor pro mobilní aplikace značně ulehčující roli naší paměti.

Jako třešnička na dortu
Slevový portál nepřestává uchvacovat. Krom šetření peněz, času a starostí s nakupováním nabízí ještě jednu zásadní výhodu spokojeného života: zaměstnání formou spolupráce. Protože zájem o služby webu roste, rostou s ním i nároky na provoz. Právě teď by se hodil šikovný PHP programátor, vývojář. Možná právě vy, až dokončíte seznam na víkendový nákup zjistíte, že tahle příležitost patří právě vám.

Komentáře