08.11.2014 by Milan Kněz

Co koupit na Vánoce? Moderní vířivku

vířivky, vířivka, venkovní vířivka

Každý už v ní snad minimálně jednou v životě smočil svůj zadek. Pro ty co neví, co vířivka je, představte větší si koupací vanu s cirkulací vzduchu a hydromasážními trysky. Tyto vychytané vany se doporučují na drobné zdravotní problémy, jako je třeba bolest zad a svalů, to díky svým vynikajícím masážním dovednostem.

Dnes už ale obyčejné vířivky najdeme jen zřídka. V dnešní době se stále tato zařízení vylepšují a tuní doplňky, které nám naše relaxační chvilky dokáží mnohonásobně zpříjemnit. Mnozí by si je nedokázali bez MP3 přehrávače ani představit.

Moderně vybavená vířivka, se hodí ke každé příležitosti…

Kupujete každý rok na vánoce dárky, které vaši příbuzní stejně nepoužívají? Kupte jim vířivku a nemusíte se bát, že by o ní ani okem nezavadili. Ať už jí kupujete pro sebe, pro rodiče nebo přítelkyni, hodí se pro jakoukoli věkovou skupinu! Hlavně nyní v zimním období, kdy mráz klepe na dveře. Proč se jen tak nezahřát v horkých bublinkách? 

Některé typy zahrnují zabudovaný LCD televizor. Ať máte výročí nebo ne, překvapte vaší drahou polovičku, načněte šampaňské a udělejte si krásný romantický večer. Do vířivky Penelope od Brilix, se vejde až 6 lidí. Díky možné výsuvné 19“ LCD obrazovce a DVD přehrávači proměníte tento luxus v domácí kino. Věřte, že na tuto noc bude váš partner vzpomínat několik let!

Hodně zařízení zahrnuje zabudované podsvícení LED diodami, subwoofer. Pokud často pořádáte doma večírky nebo párty, u které nechybí sklenička vína, podsvícená varianta vám přijde vhod.  U některých nechybí ani USB připojení, v klidu při relaxu si můžete dobít baterii svého chytrého telefonu a být stále online.

Kvalifikovaný specialista přes bazény a vířivky Albixon, nabízí luxusní, moderně zařízené a hlavně cenově dostupné typy, nejlepších kvalit. Pokud jste se rozhodli, že letos ježíšek nadělí právě vířivku, vybírejte pečlivě. Věřte nám, že cílová osoba bud skákat radostí.

Komentáře

Další články