Zdroj: ozan şenol
29.06.2015 by Milan Kněz

Co letos frčí a jak si vybavit šatník na toto léto?

pánske mikiny, kabáty, svetry, bundy, zimní bundy

Móda se mění už od nepaměti a stále bude. Každé ráno, když vstáváte do práce nebo do školy, strávíte taky několik minut přemýšlením a zíráním do plné skříně a prostě nevíte co si vzít na sebe? Léto je tady a tak jsme se rozhodli vám dát pár módních rad, na jaké trendy se připravit a co si vlastně obléct na sebe. Jedno špatné rozhodnutí a vaši známí se na vás budou dívat jako na retarda.

Tričko (rx1526)

Máte málo času a nechce se vám běhat po obchodech? Tak to se vám bude skvěle nakupovat na stylovém online obchodě pánského oblečení Dstreet.cz. Vybírejte nejlepší mikiny s kapucí z pohodlí z domova, nakupte levněji, ušetřete čas a peníze. Není nic lepšího, než pravidelně sledovat trendy oblečení přímo z vašeho pokoje. Moderní trička jsou z lehkých kvalitních materiálů, které dobře padnou a příjemně se nosí.  Obchod pravidelně obměňuje sortiment podle aktuálních trendů a tak se nemusíte bát, že koupíte něco nevkusného.

Určitě letos také zavítáte k vodě! Nemusíte ani jezdit k moři, abyste si užili letního počasí a pořádně se schladili. Bez plavek si ale samozřejmě nezaplavete. Ty co jste měli minulý rok, vám jsou už teď malé? Nezoufejte! Máme pro vás jedinečnou sezónní super nabídku moderních šortek, které na vás stoprocentně vyniknou a dodají vám pořádný styl, který bude přitahovat spousty krásných mladých dívek. A co na sebe při chladných nocích? Nemrzněte a pořiďte si do výbavy hřejivý svetr, který je v létě jedním z důležitých faktorů!

Až budou ty šílená pětatřiceti stupňová vedra, můžete se oháknout do stylového trička. Problém je ale ten, že na výběr je jich tolik a vy si nemůžete vybrat. Zapomeňte na vtipné potisky, meme obrázky a nápisy. Ty jsou už oproti minulému roku ohrané a nikdo si je na sebe na veřejnost už nevezme. Poslední dobou letí luxusní trička s potiskem do obdélníku, která vám v šatníku samozřejmě chybět nesmí. Někdo má raději trička bez rukávů, která jsou pohodlná a prodyšná! Hledáte-li luxusní tričko a zároveň volnost, budou pro vás trička bez rukávu ideální.

Komentáře