Zdroj: Youtube.com
21.08.2017 by Rudolf Hasák

Dívka nepoznala menstruaci! Kaylee se narodila bez vagíny

dívka, vagina, menstruace, nemoc, syndrom, doktoři, gynekolog

Stává se sem tam, že na svět přijde miminko se zlomenými klíčními kostmi, ale nestává se, aby se narodila holčička bez vagíny nebo dělohy. Bohužel byla Kaylee Moats výjimkou.

Dívka se narodila se vzácnou nemocí... takzvaným Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauserovým syndromem. Zpočátku si myslela, že je normální jako ostatní její vrstevníci a prožívala zcela běžné dětství.

V osmnácti jí ale něco nesedělo a bylo ji podezřelé, že stále ještě nedostala svoji první menstruaci. Rozhodla se navštívit svého gynekologa, který odhalil šokující pravdu.

Kaylee zjistila, že se narodila bez pochvy, dělohy a vaginálního otvoru. Bůh ji obdaroval pouze vaječníky a vaginální oblastí. Rodiče ani Kaylee prostě nechápali, kde se stala chyba.


Rodina je z toho v šoku, neboť Kaylee nebude moci mít nikdy děti. Dívka se však snaží dívat na věc pozitivně a s bojem proti této anomálii se nevzdává.

Říká sama o sobě, že se cítí o něco méně ženou, než ostatní dívky v jejím věku... když nemůže porodit vlastního potomka.Naděje umírá poslední! Možnost tady však je, ale na operaci, která by jí umožnila mít miminko musí získat 15 000$... Nemalou částku bohužel nemá a rozhodla se přes média spustit kampaň, k získání peněz na lékařský zákrok.

Její přítel Robbie se rozhodl, že přispěje také a dává stranou veškeré peníze z výplaty navíc a plně ji podporuje.


Komentáře