22.06.2015 by Milan Kněz

Gelové nehty: Trendy barvy pro léto 2015

nehty, móda, gelové nehty, outfit, pastelové, neonové

Přicházející letní počasí vybízí ke svěžím a lehkým outfitům. Začínáme odhalovat bosé nohy a nehty. Barevné gelové nehty mohou perfektně doplnit vizáž. V letním období se fantazii a barvám meze nekladou. V následujících řádcích se podíváme, s čím letos v létě nešlápnete rozhodně vedle. 

Každá žena by měla pečovat o svůj zevnějšek a neměla by zapomínat ani na detaily, jako jsou nehty. Základem dokonalého vzhledu jsou upravené nehty, jež působí reprezentativně. Pakliže nemá žena zdravé nehty od přírody, měla by se obrátit na alternativu jménem modeláž nehtů. V současné době české ženy opěvují především gelové nehty, jež vypadají stylově a hodí se pro každý typ ženy.

Nudné odstíny stranou, vedou neonové a pastelové nehty

Barvy vládnou světem a majitelky nehtových studií si to uvědomují. Začínají před letní sezónou dokupovat chybějící neonové laky na nehty, protože zákaznice se o tyto barvy „poperou“. Neonové nehty mohou zářit žlutou, modrou, růžovou, zelenou, ba dokonce i oranžovou barvou. Na popularitě neztrácí ani pastelové barvy, které jsou na první pohled střídmější, nicméně stále něčím zajímavé. Jestliže chcete svůj arzenál obohatit o neonové či pastelové UV gely, doporučujeme obrátit se na profesionální prodejnu Nehtyprofi.cz. 

Letní produktové portfolio Nehtyprofi.cz

Internetový obchod Nehtyprofi.cz patří mezi špičku ve světě nehtů. Produktové portfolio na léto obohatil nejrůznějšími barevnými UV gely, jež vás potěší nejen svou pestrostí, ale také vysokou kvalitou. UV gely z tohoto obchodu preferují také profesionální nehtová studia, která jsou naprosto spokojena s poměrem kvalita/cena.

Sezónním lákadlem na léto je nabídka nových barev NEON UV gelů již od 79 Kč. Tato příjemná cena potěší nejen majitelky nehtových studií, ale také soukromou klientelu provádějící si modeláž nehtů doma.


Komentáře