Zdroj: Profimedia.cz
08.05.2017 by Rudolf Hasák

HNUS! Jeptiška napomáhala 5 knežím znásilňovat neslyšící děti

škola pro neslyšící, jeptiška, kněz, děti, sex, znásilnění

Římsko-katolická jeptiška Kosaka Kumiko (42 let), byla obviněna z napomáhání pěti kněžím sexuálně zneužívat neslyšící studenty v Argentině.

Zneužívání prováděli v koupelnách, noclehárnách, zahradě a suterénu školy, nacházející se ve městě Lujan de Cuyo. Vyšetřovat jeptišky Kumiko začalo poté, co bývalá studentka pronesla, že dostávala na sebe plenu, která já zakrývala krvácení po znásilnění. Všichni byly v šoku! Tyto nelidské bytosti by si zasloužili nejvyšší trest!

Poté co Policie začala věc vyšetřovat, přiznalo se dalších 24 dětí, které byly též obětí tohoto nechutného jednání.

Děti řekly, že kněží Nicola Corradi a Rev. Horacio Corbacho je opakovaně znásilnili obrazem Panny Marie uvnitř malé školní kaple. Nikdo jiný nemohl slyšet jejich křik o pomoc, neboť všechny děti ve škole byly hluché.

"Vždycky říkali, že je to hra: Pojďme si hrát, jdeme si hrát... a pak nás zavedli do koupelny," řekla jedna z dívek, která byla také zneužita ve škole v Argentině.


zdroj: Facebook.com

Již v listopadu policie zatkla 5 knezů, když při přepadovce našla porno časopisy a asi 34 000 dolarů u Corradiho pokoji. Jeptiška Kumiko, původem z Japonska, byla na útěku ještě měsíc, než se jí podařilo zadržet.

Byla obviněna z fyzického zneužívání studentů a při předvedení policií na soudní líčení, se podařilo mediím pachatelku vyfotit v poutech a neprůstřelné vestě.

Důkazy potvrdili, že žena o všem věděla a napomáhala knežím při jejich činech. V institutu Provelo, pro děti se sluchovými poruchami, pracovala od roku 2004.

Horacio Corbacho Corbacho, Nicola Corradi a tři další muži byli zatčeni již minulý rok, poté co byli obviněni ze sexuálního zneužívání nejméně dvou desítek studentů v Institutu Provolo. Byli převezeni do vězení v Mendoza, kde si odsedí od 10 do 50 let.

Nun arrested for
Zdroj: Metro.co.uk / EPA


Nun arrested for

Institut The Antonio Provolo, Lujan de CuyoRead (Zdroj: AP)

Nun arrested for

Komentáře