Zdroj: facebook.com/SlobodaZvierat.sk
09.10.2017 by Rudolf Hasák

Hnus velebnosti! Slovák prodává kožíšky z koček na Bazoš.sk

kočky, domácí zvířata, zvíře, kočka, kůže, kožich, bazoš, inzerce

Kruté a neuvěřitelné. Slovensko se zase ukázalo ve svém světle. Člověk, který má zajisté nyní problémy s ochránci zvířat, prodával na inzertním serveru Bazoš.sk stažené kůže koček domácích.

Kdo by neznal jeden z nejznámějších inzertních serverů, Bazoš.cz nebo Bazoš.sk. Je to chytrý a užitečný nástroj, pokud chcete něco koupit levně nebo se něčeho zbavit. V Africe mají problémy s pytláky a Slováci by si za pár eur nechali koleno vrtat.

Důkazem toho je inzerát z výše uvedeného serveru, kde muž ze Slovenska chladnokrevně nabízel kočičí kožešiny. Jak na to mohl mít vůbec srdce?

Organizace říkající si Svoboda zvířat na své facebookové stránce zveřejnila tento krutý inzerát. Lidé jej sdíleli a nenávistně komentovali... Jakmile se začal příspěvek šířit rychlostí blesku, byl tento inzerát z portálu stažen.

Jedna věc, je chovat králíky na maso a stahovat je z kůže, které prodáte za pár korun na trhu. Jiná věc je zabíjet domácí mazlíčky, jako to udělal inzerující, jehož inzerát se podařilo vyscreenovat.


Muž kožešiny prodával za pouhých 10 euro. Sice se nejedná o smrt člověka, ale alespoň je vidět, na kolik si někteří lidé cení života.

Za jednu kožešinu si žádal pořádně směšné peníze. Za 10 eur byl schopný zabít a stáhnout z kůže jednu kočku.

Věděli jste, že prodej, dovoz a vývoz psích a kočičích kožešin je přitom od roku 2008 po celé Evropské unii zakázán?

Pokud natrefíte na podobný inzerát, neváhejte kontaktovat policii nebo Svobodu zvířat.Komentáře