Zdroj: YouTube.com
23.09.2014 by Rudolf Hasák

Holandsko jásá! První potkankoptéra vzlétla do vzduchu!

potkan, zvíře, video, koptéra, potkankoptéra

Byl jednou jeden chlapec, kterému zemřel potkan! Na věčnost věku ho nechal vycpat a udělat z něj potkan-koptéru.

Bože, kam dokážou ti lidé zajít? Tak moment!

Když mladému chlapci zahynul jeho oblíbený milovaný potkan, nechal jeho mršinu vykuchat a vycpat. Nebylo mu náhodou líto utracených peněz do žrádla? :D I po smrti chtěl potkana nějak využít, když už do něj investoval love.

Pepeijn Bruins je v Holandsku vyhlášený odborník v přetváření a preparování domácích mazlíčků na létající stroje. Chlapec, a nynější majitel mrtvého potkana si právě u něj nechal mršinu vykuchat a vycpat. Takže první potkankoptéra je na světě

Při stavění úplně prvního potkaního stroje svého druhu pomáhali teenagerovi zkušení konstruktéři Arjen Beltman a Bart Jansen, kteří již v minulosti postavili něco podobného z kočky a dokonce i z pštrosa... neuvěřitelné. Novým projektem bude zprovoznit mrtvého žraloka, aby byl schopen znovu plavat na vodě. Ale to ještě nějakou dobu počká!


"Mohl bych říci, že v mnoha situacích byl mým nejlepším přítelem. Měl jsem ho fakt rád, všude chodil se mnou, vždy mně poslouchal a měl jsem ho dokonale vycvičeného. Pak jsem se však dozvěděl, že má rakovinu a veterinář mu už neuměl pomoci, "uvedl Pepeijn pro portál Oddity Central.

Reakce kreativních konstruktérů mladého Holanďana překvapila. Trochu váhali, zda se do projektu pustit, ale nakonec mu řekli ano!

"Chlapec měl k zvířeti dost silnou citovou vazbu, chtěli jsme pomoci a tak jsme nemohli odmítnout. Technicky to bylo dost odlišné proti kočce, tak jsme se do toho pustili. Snad jsme mu udělali radost a jeho kamarád tu bude moci zůstat s ním, "reagoval Arjen.

Není to krásné? NASA se má ještě co učit! Podívejte se na video! A však nás zaráží, co se bude honit hlavou létajícím dravcům, ať uvidí svoji kořist ve vzduchu.

Komentáře