Zdroj: dollen
20.08.2015 by Rudolf Hasák

Italské prostitutky budou nosit reflexní vesty!

sex, dívka, nahá, erotika, prostituce, prostitutka, nahá

Nejstarší řemeslo lidstva čeká menší upgrade co se pracovního oděvu týče. Italské prostitutky dostanou reflexní vesty. Důvod vás pobaví.

V okolí Milána se kvůli každoroční výstavě ulice sexuálních pracovnic jen množí. Město se marně snaží proti nim bojovat, protože letos přibilo 15 tisíc kousků, požaduje po nich reflexní vesty.

Město Milán v souvislosti se světovou výstavou Expo 2015 očekává vysoký nárůst sexuálních pracovniv až o 15000 osob. Jestli se takového čísla dočkají se ještě neví, nicméně v Itálii není bezpečně a tak jim výstražný ohoz přijde vhod.

S větším výskytem prostitutek se ale potýkají i další města, které leží po trase na Expo. O situaci v ulicích informoval britský deník Independent.

Podle úředníků jsou to ale ženy nabízející sexuální služby, které ohrožují silniční dopravu přilehlých měst!

"Lehkými dívkami by se mělo zacházet úplně stejně jako s dělníky, kteří na silnici také pracují. Musíme je donutit nosit reflexní vesty, aby je bylo vidět." Řekl starosta města Spino d Adda, Luciana Sinigaglia.

Co by na to prostitutky řekli? Budou naštvané, nebo ještě rádi, že se jim jenom zakázky pohrnou?

Pokud starosta opravdu změní místní vyhlášku, kdy osoba pracující na silnici za provozu nemá výstražné oblečení, mohou dostat prostitutky pokutu dokonce i 500 euro. (12 000Kč)

Komentáře