Zdroj: newspressrelease.wordpress.com
16.10.2014 by Rudolf Hasák

Japonci myslí na vše, vynalezli totiž křeslo, které vás obejme

křeslo, japonsko, ze světa, objetí

Čekali jsme dlouho až Japonci přijdou s nějakou top revoluční novinkou. Bylo tu toho hodně, od automatu na darování sperma, až po úchylné soutěže typu kdo vydrží stolici déle po požití projímadla.

Ale toto jsme tu ještě neměli, křeslo, které vás obejme??? WTF?!

Představte si že je vám smutno. V práci jste něco zbabrali a celý den na vás šéf řval. Přijdete domů a to co potřebujete je pořádný obejmutí. Není nikdo po ruce? Pořiďte si křeslo, které vás obejme. LOL!

Možná jste již viděli něco podobného! Po ulici pobíhal prapodivný týpek s nápisem FREE HUGS. Podobně funguje totiž projekt, který má lidem přinášet potěšení, povzbuzení atd...

Japonci jsou ale dále. Nabízejí totiž kamaráda za 420$.

http://noihirek.hu/pictures/lifestyle/ha_maganyos_vagy_megolel_a_szeked_1.jpg

Vše vypadá jako vtípek, ale máme pro vás krutou realitu! Křeslo je opravdu v prodeji. Jako na běžícím páse ho vyrábí firma, která se zabývá masážními stroji. Bohužel o úspěšnosti, zda je křeslo zájem jako na běžícím pásu nevíme. Ale mnoho zahraničních webových stránek jej nabízí jako dokonalý vánoční dárek pro osamělé lidi. Proč? Protože 1/4 populace Japonska je starší 65let.

Né jenže křeslo má ruce, nohy a hlavu. Ale osamocený člověk si s ním může popovídat, pustit mu nějakou japonskou hudbu a hlavně cítí objetí. Sdělila médiím tisková mluvčí firmy UniCare.

Podle profesorky Hidetaty Sasakové, která stála za tvorbou tohoto multifunkčního bezkonkurenčního výrobku, právě křeslo zabraňuje demenci, opuštěnosti a negativním myšlenkám, kterými trpí většina důchodců.

BTW. Už víte, co budete kupovat svým rodičům na Vánoce? ???


Komentáře