Zdroj: Artiom Gorgan
28.06.2015 by Milan Kněz

Jdete s dobou? Umíte se obléct do pohody?

oblečení, mikina, svetr, denzel

Ačkoli je to hnusné, většina lidí vás bud soudit právě podle toho, jak se oblékáte. Můžete mít třeba dobré srdce a být hodný chlápek, ale to nikdo na první pohled nepozná. To co dělá člověka je z největší míry postava, vnější krása a oblečení. Samozřejmě každý má nárok nosit to co chce a pokud vám nevadí, že se na vás lidé budou dívat skrz prsty, pomlouvat vás za zády kvůli svetru od vietnamského prodejce, noste si, co chcete. Podle statistik se ženy jako první zaměří na váš hrudník! Důležitý by pro vás na prvním místě měl být vkusný svetr, nebo mikina.

Hlavní je, se cítit dobře. Určitě si nekoupíte bundu, jenom proto, že vám kamarádka řekla, že v nich vypadáte super. Pokud se vám větrovka nelíbí, tak si ji rozhodně nekoupíte. Právě naopak! Znáte ten pocit, kdy se vám v obchodě líbí nějaká stylová mikina a prostě cítíte, že jí musíte mít? Vyzkoušíte si jich dalších deset, jen proto, abyste měli tu jistotu, že nenajdete už žádnou jinou hezčí a nakonec se stejně vrátíte k té první původní, co vám padla do oka.

Nevpadejte jako buran. Určitě se oblékejte tak, abyste nevypadali jako vesnický povaleč, který nosí celoročně jedno tričko. Když už za rok vyrazí na nákup, celý ohoz zabije do oka bijící zbarvenou mikinou s prapodivným znakem psaným azbukou. Ať už chcete udělat dojem na nějakou dívku, na šéfa v práci nebo jdete na zábavu, kde bude plno vašich známých, budete se prezentovat a první co lidi zaujme je právě váš oděv. Nebojte se zkoušet nové kombinace barev. Váš outfit nemusí ladit, nemusí být symetrický. Buďte COOL přesně podle příležitosti, na kterou se právě chystáte.

Obměňujte svůj šatník a nenoste stále stejné hadry k opakujícím se příležitostem. I když máte nějaké oblíbené kousky oblečení, střídejte to! Chodíte-li s partou každou sobotu na kuželky, nenoste často stejný svetr. Na internetu je spousta způsobů, jak vyměnit něco za něco. Vyzkoušejte aukce, kde můžete prodat onošené oblečení, nebo vyměnit za jiné. Nesnažíme se vám v nutit něco, co vlastně nechcete.

Nicméně na internetu najdete spousty šíleností, příšerných svetrů, ve kterém by se člověk i styděl vyjít na ulici. Často si říkáte, jaký designer navrhl tak příšerný potisk trička a jestli nespadl na hlavu. Pokud patříte k většině nerozhodných mužů, kteří mají stejné problémy s výběrem oblečení jako všichni ostatní, podívejte se na internetový obchod Denzel.sk s pánským oblečením a nenechte si ujít kvalitní stylová trička ke každé příležitosti. Dáváte přednost luxusnímu sortimentu a elegantnímu vzhledu, věříme, že si vyberete právě to, co se k vám hodí. Pamatujte si, že oblečení je vaše vizitka!

Komentáře