Zdroj: exlinklodge.com / Jamie Piat News LTD
13.04.2017 by Rudolf Hasák

Jen se natáhla pro jogurt! Za ním číhala 4m krajta na svoji kořist

had, krajta, smrt, supermarket, jogurt, spar

Představte si, že si jdete po ránu nakoupit v jihoafrickém obchodě Spar, natáhnete se do regálu pro jogurt a tam na vás vybafne 4 metrová krajta.

Tak přesně toto zažila před pár dny zákaznice ve zmíněném obchodě! Stačilo málo a dostala téměř infarkt. Chtěla si jen udělat další pravidelný nákup ve svém oblíbeném obchodě a když se natáhla ruku po jogurtu do chladícího boxu, okamžitě zaječela! Nakonec se vše vysvětlilo, ale až poté, co k boxu přiběhla vystrašená manažerka.

Rozklepaná zákaznice se smrtí v očích ječela, že se mezi jogurty nachází had, a tak se zaměstnanci obchodu shlukli kolem inkriminovaného místa a opatrně odebrali pár jogurtů.

Nikdo nevěřil svým očím, když se před nimi objevila krajta, které se nikdo neodvážil ani dotknout. Manažerka obchodu zavolala odchytového odborníka, který během několika minut dorazil na místo a vytáhl téměř 4 metrovou krajtu ven z chladicího boxu.

Naštěstí se nikomu nic nestalo, neboť krajta africká vyskytující se volně v přírodě, nemá problém díky svému pevnému tělu zabít jakoukoliv větší kořist. Zatím stále není jasné, jak se dlouhatánský had mohl dostat do chladicího boxu v supermarketu. 

Buďto tam tam pronikl přes chlazení ústící ven, nebo si jen jeden ze zaměstnanců pro své nové zvířátko nesehnal akvárium, atak si ho prostě vzal na jeden den do práce a doufal, že si 4 metrové hadice nikdo za shlukem jogurtů nevšimne. Krajtě ani jinému ze zákazníků se nic nestalo a tak jí vypustily do divočiny.


zdroj: http://www.ndtv.com, http://www.exlinklodge.com

Komentáře