Zdroj: hollywoodbackstage via youtube.com
30.07.2014 by Rudolf Hasák

Justin Bieber dostal nakládačku! Orlando Bloom se neudržel

justin bieber, orlando bloom, fight, rvačka

Zženštilá zpěvačka Justin Bieber a herec Orlando Bloom známí také jako Legolas řeší mezi sebou stále spory. Ve středu ráno jejich slovní boj vyvrcholil v menší rvačku. JB, máslo z Kanady, dostal do huby. Podívejte se na video.

Již celosvětově známá událost ze středečního rána začala v španělské Ibize v luxusní restauraci Cipriani. Všechno podle tamních svědků začal Justin Bieber, který si drze rýpnul do Orlanda, když na něj machr z Kanady zakřičel "What´s up, bitch?"! To už ale elegantní Orlando Bloom nevydržel a nenechal si líbit a vznítilo se ke konfliktu.

Chuligánskou potyčkou se bavilo stovky hostů, mezi kterými byly i některé slavné osobnosti, jako je Paris Hilton nebo Diddy. Podle očitých svědků  následovala i rána pěstí. Konkrétně dvě a obě je koupil Justin.

Není divu, neboť ještě před 2 lety v říjnu 2012 se Justin připletl do vztahu s bývalou přítelkyní Orlanda Mirandou Kerr, ke které měl velmi blízko. Po módní přehlídce značky Victoria´s Secret si Miranda s Justinem dlouze povídali a údajně i flirtovali.

Neříkal si o to již dříve?? Dobře mu tak!

Orlando v sobě hněv stackoval a vyčkával na příležitost, která se mu naskytla až nyní. Je nutno podotknout, že Orlando měl také blízký vztah letos v květnu s ex Justina Biebera... Selenou Gomez, se kterou si dost JB prožil.

"Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."

Takže si to tato dvojice alespoň vyříkala!Komentáře