Zdroj: gistmania.com
31.03.2017 by Rudolf Hasák

Kavárna, kde by se vám líbilo! Obsluha v kalhotkách s přelepenými bradavkami

dívky, nahota, krásné mladé slečny, obsluha, kavárna, bradavky, prsa

Na otevření kavárny v dnešní době musíte mít pořádné koule, jednat si připravte vysoký ranec na vstupní náklady s podnikáním spojené, ale především marketingovou strategii, abyste vůbec mohli prorazit konkurenci.

Jo mít vlastní kavárnu, aby vám krásně vydělávala, to by chtěl každý. Musíte přijít s něčím novým, čím byste se odlišili od ostatních. Síť kaváren Bikini Beans Espresso proto vzala strategii po svém a věřte nebo ne, opravdu se k nim hosté jenom hrnou.

Sice tuto speciální kavárnu najdete pouze v USA ve Washingtonu či Arizoně, ale někteří z vás se tam určitě jednou podívají a nezapomenou, že na kávu s krásným pokukáním musejí sem. Marketing postavili na nahotě a krásných mladých dívek v kalhotkách a podprsence... všechny pracovnice se promenádují výhradně ve spodním prádle! Kdyby Pohlreich něco podobného udělal tady u nás v Česku, rozhodně by neprohloupil.Některé zaměstnankyně aniž by museli dokonce shodili i spodní prádlo a místo něho používají pouze nálepky sloužící jako cenzura intimních míst. Je jasné, že kavárnu navštěvují převážně muži a my už jen doufáme, že než se někdo z naší redakce podívá do této restaurace, nezestárnou místní dívky o 20 let.


Zdroj: gistmania.com, dailymail.co.uk

Komentáře