Zdroj: facebook.com
03.05.2015 by Rudolf Hasák

Kubík se narodil jako holka. V pěti letech se z něj stal kluk

jacob, mia, holka, kluk, transsexualita, pohlaví, změna, děti

Kubík se původně narodil jako krásná holčička. Po pár letech to tak ale necítil a všechno se rychle změnilo.

Rodičům jejich malá dcerka pořád tvrdila,  že není holčička ale chlapeček. "Jsem kluk!" Pořád opakovala... Mysleli si že s tím za pár let přestane.

Mimi a Joe Lemayoviz amerického Bostonu dovolili v 5 letech změnu pohlaví u své dcery. Mia je teď pěkný chlapeček. O příběhu svého transexuálního dítěte hovořili v televizi NBC.

V Americe je možné všechno, ani se nedivíme. Zajímavé ale je, že změnu pohlaví rodičům doporučili specialisté zabývající se transsexuálními dětmi. Rodiče nechtěli stát své dceři ve štěstí a tak na změnu přistoupili. 

Megdöbbentő! Nemet váltott az ötéves gyermek - kislányból kisfiú lett

Jacob (vpravo) zdroj: facebook.com

Pětiletá Mia se tak konečně dočkala a už má i klučičí jméno. Rodiče ji už oslovují Jacob, a zmámím dali na vědomí, aby jejich rozhodnutí tolerovali.

Jacob je stále mladý a proto není zatím možná hormonální léčba nebo operace. Chlapeček si tak bude muset ještě počkat, dokud nebude plnoletý. 

Jacobovi ostříhali vlásky na krátko a nakoupili mu kopici chlapeckého oblečení. Všem příbuzným a známým říkají, aby už jejich syna oslovovali jenom Jacobe a née Mio. Chlapec začal chodit do nové školy, kde ho vlastně nikdo pořádně ještě nezná a neví, že mu tam dole něco chybí.

Už jako malý byl Jacob jiný. Hrál si s autíčky, chtěl nosit jenom klučičí oblečení a přál si, aby byl stejný jako jeho kamarádi.

"Když jsem ve škole, musím být Mia, jenže já chci být kluk pořád.", stěžoval si Jacob psychologovi ještě před přeměnou.

Lemayovi si nebyli vůbec svým rozhodnutím jisti. Nechtěli udělat chybu, kterou by do konce života litovali. Teď když vidí, jak je jejich syn šťastný, věří že se rozhodli správně!

http://extra.globo.com/incoming/15631495-6c7-bf8/w448/trans-2.jpg

http://extra.globo.com/incoming/15631500-5c7-d95/w533h800/trans.jpg

Jacob po proměně

Komentáře