17.08.2015 by Milan Kněz

LED žárovky osvětlí moderní domácnosti

led osvětlení, led zářivky, led žárovky, led pásky, led panely, pr

Už Thomas Edison si byl vědomý, že je světlo pro člověka nepostradatelné. Moderní prototypy se od první žárovky, která byla rozsvícena v roce 1879, značně liší. Využívá se LED technologie, která zvyšuje svítivost a současně snižuje spotřebu elektrické energie. LED žárovky vyzařují příjemné světlo a produkují minimum tepla.

LED žárovku tvoří jedna dioda, respektive soustava diod. Stále častěji nachází uplatnění v domácnostech, neboť šetří v porovnání s klasickými žárovkami až 90 % energie a v porovnání s úspornými žárovkami až 50 %. Nespornou výhodou je možnost zabarvení světla bez použití barevných filtrů. Můžete si tedy vybrat ze sortimentu LED žárovek žlutých, zelených a červených. Pakliže sáhnete po klasické bílé barvě, vyberete si neutrální, teplé či studené bílé světlo. LED žárovky se pyšní dlouhou životností a jejich výroba i recyklace je šetrná k životnímu prostředí.

Kde koupit LED žárovky?

Jestliže vás tento druh světelného zdroje nadchl svými vlastnostmi, dovolujeme si vám představit společnost EMOS spol. s.r.o., která nabízí pestrou škálu LED žárovek. Tato firma je významným dodavatelem v elektro segmentu, přičemž zásobuje velké řetězce, supermarkety a maloobchody. Na tuzemském trhu se firma objevila v roce 1991 a její produktové portfolio zahrnuje kabely, instalační materiály, konektory, baterie, osvětlení, antény a další elektro výrobky.

Společnost EMOS spol. s.r.o. provozuje internetový obchod, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky LED žárovek. Než zboží objednáte, měli byste zkontrolovat, zda jste zvolili žárovku se správnou paticí, příkonem a tvarem.

Chcete-li ušetřit i při nakupování, distributor EMOS poskytuje slevové kupony. Pokud nebudete s objednaným zbožím spokojeni, můžete jej vrátit do 14 dnů. V případě kazového výrobku je reklamace samozřejmostí.

Komentáře