Zdroj: FTV Prima
16.10.2016 by Rudolf Hasák

MASAKR V KLATOVECH! Řidič autobusu táhl po silnici ovci

Klatovy, horor, řidič, autobus, mrtvá ovce

HOROR jako z filmu, pohled na výjev v Klatovech nikdo nečekal. Autobus za sebou táhl mrvou ovci přivázanou lanem. Byla ještě uvázána za živa?

Tento případ otřásl téměř celým západním Českem. Jako první zřejmě o incidentu informovala televize Prima. Kdo ovci k autobusu přivázal? Je pravděpodobné, že mrtví zvíře souvisí se spojem KLATOVY - NÝRSKO, neboť dle magazínu Extra zde autodopravci bojují za zákazníky.

 „Ráno, když jsem jel z benzínky, tak vidím autobus, jak stojí na Plzeňské ulici, a viděl jsem, že ten autobus za sebou něco táhne, jako pytel to vypadalo. Když jsem dojížděl k autobusové zastávce, tak jsem zjistil, že to není pytel, ale že to byla ovce, protože měla černý nohy, byla přivázaná za hlavu,“ řekl svědek televizi Prima.

Dokonce nelze vyvrátit ani to, zda-li ovce nepatří majiteli autobusové dopravy Vratislavu Štáhlichovi. Muž, který autobus řídil, parkuje autobus v depu, kde zároveň dopravce chová ovce.

Kolem tragédie je mnoho nezodpovězených otázek. Byla ovce přivázána za živa? Kdo je vlastně za smrt ovce zodpovědný? Lidé z Klatov jsou šokování a už pouze čekají, co přijde příště!

Komentáře