Zdroj: kovo-art.cz
18.07.2015 by Milan Kněz

Moderní koše a lavičky pro města a obce

lavičky, parkové lavičky, betonové, ocelové

Lavičky a koše patří mezi důležité vybavení každého města a obce. Rok od roku se design laviček mění a návrháři přicházejí stále s něčím novým. Nebojte se sáhnout po moderním stylu a ekologickém materiálu. U koho si ale tyto nutné potřeby pro ulice a parky pořídit? Vybírejte pečlivě a zaměřte se především na kvalitu materiálu a poté až na cenu.

Vybavte se sortimentem České prosperující společnosti Kovo-art, která se orientuje na výrobu kvalitních laviček a odpadkových košů. Vybírat můžete opravdu z mnoha. Firma nabízí více než 180 druhů laviček a 25 druhů košů. 

Lavičky jsou vyráběny z různého druhu materiálu a konstrukce. Výběr uvažte podle toho, kam se chystáte lavičku umístit. 

Potřebujete-li posezení do veřejného prostranství, hodí se pro vás betonové lavičky, které se vyznačují výbornou stabilitou a pevností všech spojů. Kvalitou použitých materiálů a nátěrových hmot vyzrajete nad případnými vandaly. Většina řešení je prováděna tak, aby byly bezpečné a bez ostrých hran. Za pomocí nejnovějších technologií získáte špičkovou kvalitu za příznivé ceny. Díky pětileté záruce na bočnice betonových laviček, se nebudete muset o investované peníze bát.

Firma nabízí nově ocelové lavičky, které zaujmou na první pohled jednoduchým moderním vzhledem a kvalitním pevným materiálem. Získáte kvalitní řešení, které je cenově nižší, než u jiných prodejců.

S odpadem se setkáváme v podstatě každý den. Bohužel často volně pohozeným přímo na ulici. Pokud v městské části obyvatelé nemají možnost odpadky vyhazovat do košů a kontejnerů, vypadá to tam jako na skládce. Z nabídky firmy Kovo-art můžete získat jak moderní, tak klasické odpadkové koše v mnoha barevných provedeních. Za výhodnou cenu zabráníte znečištění vašeho města.

Našli jste to, co jste potřebovali? Navíc při koupi od 10 kusů firma nabízí slevy. Při větším odběru můžete ještě na konečné ceně ušetřit.

http://i.imgur.com/3gb04R4.jpg

Komentáře

Další články