29.07.2016 by Petr Masťák

Muž dostal k výplatě místo 14 tisíc rovnou 14 milionů, co s nimi udělal?!

muž, výplata, británie

Znáte to, chodíte denně do práce a trávíte si tam těch svých 8, 10 nebo 12 hodin. Pokud víc, tak vás upřímně lituji. A za to dostanete tu svojí mizernou výplatu, od který byste očekávali vždycky mnohem víc, ale co se dá dělat, že?

Ale něco co se stalo v Británii se jen tak nevidí. Steven Burke, který pracuje jako dělník v jedné ze stavebních firem dostal od svého šéfa na účet pěkné překvapení. Když si jednoho dne šel Steven vybrat peníze do bankomatu, tak ho něco příjemně překvapilo.

Jeho šéf se totiž spletl a místo 14 tisíc mu poslal rovnou 14 milionů. A jak se Steven zachoval? No rozhodně to neoznámil šéfovi a dal se pěkně do utrácení. V online loterii utratil skoro půl milionu, poté se přesunul dál a koupil si ojetou Audi A4. Ta se mu na neštěstí rozbila ještě ten stejný den.

Ale Steven nepřestal. Začal utrácet za alkohol, ženy, drogy a všemožný luxus jako například zlato. Ale jak to tak bývá, tak každá pohádka má svůj konec. A taky, že jo. Za několik dní kontaktovala banka Stevena s tím, že je potřeba peníze vrátit. A co na to Steven? Ten ze 14 milionů měl už jenom 400 tisíc.

Celá situace se tak dostala k soudu, od kterého dostal Steven štědrý trest – 4 měsíce podmínku a 100 hodin prospěšných prací.

Komentáře