Zdroj: theage.com.au
26.12.2016 by Rudolf Hasák

Narodila s nádorem na tváři! Po 4 letech se stal zázrak

děti, zdraví, peníze, operace, nádor

Cypres Salonová prodělala úspěšně 3 porody. Každé miminko je zázrak, ale během toho posledního se stalo něco strašného. Poslední narozené děťátko neplakalo a lékaři jen mlčeli a mlžili informace. V té době pochopila maminka, co se stalo, když  dcerku poprvé spatřila. Malinká Angel se narodila se zřídkavou formou výdutě (aneurysmatem) mozkové tepny , která jí přesahovala až na tvář. Nádor měl stejnou velikost, jako polovina jejího obličeje a holčičce bránil v dýchání. Problém se dal odstranit operací, byly však potřebné peníze a Angelina rodina k těm majetným rozhodně nepatří.

Rodiče nemocné holčičky prosili o pomoc a záchranu dcerky všude, kde se dalo a povedlo se jim dát dohromady díky dobrosrdečným lidem 6 000 eur (v přepočtu 162 270 Kč). Operace proběhla a díky sbírce se jí podařilo zachránit život. Zůstal jí bohužel na tváři ještě nádor, který jí stěžoval dýchání a neviděla na levé oko.

Holčička si musela hrát pouze se svými sourozenci, neboť ji rodiče nechtěli vystavovat posměškům a zvídavým pohledům. Celý život ale nemohla být zavřena doma a to znamenalo další náročnou a drahou operaci.

Připojili se tentokrát i charitativní organizace a díky pomoci se podařilo nasbírat 8000 eur (v přepočtu 216 360 Kč). Otec letěl s dcerou do Austrálie, kde podstoupila 4 hodinovou operaci, rekonstrukci obličeje... kde ji byl nádor odebrán a bez vážných komplikací už dnes vypadá holčička stejně, jako jiné děti.

http://cdn2.littlethings.com/app/uploads/2016/11/aa-600x337.jpg


Komentáře