Zdroj: Worldnewsdailyreport
06.11.2017 by Rudolf Hasák

Obézní pár provozoval extrémně divoký SEX! Zbořili dům a propadli se do sklepa

sex, dům, bydlení, pár

Jakou máte nejšílenější historku z dovádění se svojí přítelkyní nebo manželkou? Tenhle rozkošný pár z Liverpoolu na svoji poslední divokou noc v jejich domě nezapomene.

Sexuální radovánky v posteli se zvrhly a pod milenci se nejenže propadla postel, ale dokonce celý dům. Samozřejmě musíme vzít v potaz, že při stavbě domu mohli řemeslníci pochybit, ale také váhu obou manželů, která dohromady součtem dosahuje 500kg.

Michael Davis a jeho žena Theresa Walkerová žijí v bytovém domě. Mezi oblíbený sousedy však nezapadají. Jejich sex je totiž dosti hlučný a podle výpovědi jednoho z obyvatelů se při něm celý dům otřásal a praskaly a blikaly světla.

Dokážete si představit, že byste tuhle dvojici měli za sousedy vy? Mnoho nájemníků se dokonce kvůli milencům vystěhovalo! Správce budovy však má na to svůj názor, podle kterého má každá právo na svůj osobní život a když platí, ať si dělá co chce. Prostě nic neřešil a problémy ho nezajímaly.

Jednoho dne to Michael a Theresa opravdu s vášnivostí natolik přehnali, že se i s postelí propadli třemi patry a skončili v prádelně, jenž se nachází ve sklepě.

Vyděšení sousedé nevěděli co se děje a zavolali o pomoc! Záchranáři nevěřili vlastním očím. S takovýmto případem se snad ještě nesetkali!

Oběma nedávali nedávali skoro žádné šance na přežití. Jen díky štěstí však Michael i Tereza vyvázli z trosek jen s lehkým zraněním.

Zdroj: Worldnewsdailyreport

Komentáře