Zdroj: imgur.com
21.03.2015 by Rudolf Hasák

Opila se v baru a téměř přišla o ruce! Dávejte si dnes pozor!

alkohol, bar, pivo, rum, omrzliny, kanada

Opilá žena utrpěla těžké omrzliny prstů. V Kanadě vypila tolik alkoholu, až usnula uprostřed ulice v té nejhorší zimě. To, že téměř přišla o prsty jí moc nevadilo, hlavně že si mohla své ruce vyfotit a nahrát foto na sociální síť facebook.

Když žena vystřízlivěla, uvědomila si... že to co udělala, bylo více než hloupé. Už bylo ale pozdě.. Neví ani co se stalo, pamatuje si naposledy, jak viděla v baru okolo 2 hodiny raní své přátele, se kterými trávila noc.

poslední selfie z baru, imgur.com

Sdělila jim, když se viděli naposledy, že si jde jen zapálit cigáro. Zmizela v -30° zimě a už se nevrátila. Neměla na sobě bundu ani rukavice. Přibližně za 3 hodiny jí našli spát v klubíčku na ulici. Australanka tam usnula! Bylo 5:45h, když jí našli.

"V 6:30h už jsem byla v nemocnici a slyšela jsem sestřičku, jak jí povídá... abych se modlila. Hrozilo mi, že přijdu o ruce.", říká žena, která se do Kanady nastěhovala před 4 roky.

Otřesné následky alkoholu -- zdroj: imgur.com

V nemocnici si jí potom nechali na pozorování ještě pár dní. "Na prstech jsem měla obrovské puchýře, ta bolest byla nesnesitelná! Po dobu co jsem byla v nemocnici mě cpali prášky proti bolesti.", dodala pro deník DailyMail.

Australance se ruce stále zotavují a lékaři se obávají, jestli je bude moci stále používat jako před událostí.

zdroj: KANADA/DailyMail

Komentáře