Zdroj: usnews.com
29.09.2017 by Rudolf Hasák

Policie varuje! Pokud uvidíte na silnici sedět dítě, ihned zamkněte dveře auta

ulice, auto, zloději, kukla, loupež

Policie varuje! Dávejte si pozor před nejnovějším trikem zlodějů a únosců, který je velmi účinný. Spoléhají se totiž na lidskou zvědavost a empatii. Jednoduše se tak snadno stanete obětí.

Zloději jsou stále více vynalézavější a o tom se přesvědčila i 33 letá obyvatelka města Beaufort ze Severní Caroliny.

Byl večer a venku tma! Žena, která se stala obětí útoku zlodějů, jela sama domů z práce. Po cestě si však všimla něčeho divného. Byla si jistá, že na silnici vidí sedět dítě!

Byla téměř půlnoc, venku bylo chladno a ona se rozhodla udělat to, co by v tomto okamžiku udělal jakýkoliv jiný člověk. Sotva zpomalila, aby dítěti pomohla, tak udělala největší chybu života.

Když se žena přiblížila blíže, všimla si, že se nejedná o děťátko, ale jen o umělou figurínu oblečnou do červené mikiny. Vzápětí, co se soustředila se na „dítě", nevšimla si, že k jejímu autu běží dvojice mužů v černém s kuklami na hlavě.

Naštěstí dveře auta byly zamčené a oba dva zločinci vzali nohy na ramena. Žena, jíž jméno si nepřála uvést médiím, měla více štěstí než rozumu. Pokud by automobil nezamkla, celá událost se mohla odehrát jinak.... a snadno skončit tragicky…

Žena okamžitě zajela na policii a pokus o loupež nahlásila! Maj. Jason Wank se svým týmem mimo této figuríny našel v ulicích ještě další. Policie varuje, abyste si vždycky dávali pozor, když na silnici uvidíte něco podezřelého.

Pro jistotu mějte vždy zamčené dveře. Je to jedna z věcí, na kterou bohužel většina řidičů zapomíná!

Nezapomeňte informovat svou rodinu a přátele. Přestože příští obětí nemusíte být právě vy, dávejte si raději pozor a zamykejte si své auto, i když odcházíte jen 10 metrů od vozidla.

zdroj: usnews.com, sdilejte.toKomentáře