25.10.2017 by Rudolf Hasák

Práce snů? Tihle dva cestují po světě a sdílí své nahé fotky na internet

peníze, fotografie, erotika, sex, foto, cestování, instagram

Nahota není na prodej, nebo snad ano? Je to něco tak přirozeného, běžného a přesto ji na většině místech považují za něco nepřijatelného. Samo o sobě si zkuste nahrát nahou fotografii na FB nebo instagram... Server jí tam prostě nechce a pokud vám nezablokují přímo celý účet, tak vám ji smažou.

Každý z nás má zkrátka k nahotě trochu jiný přístup. Tahle dvojice nás tím svým ale ohromně baví!

Dvojice z Belgie propadla nudismu úplnou náhodou. Když šli využít voucher, který dostali jako dárek, zjistili, že sauna, do které mají namířen, je jaksi pouze bez plavek.

Každopádně se tím nenechali odradit a následně zjistili, že jim to vlastně oběma víc než vyhovuje. Následně si dvojice založila blog s názvem nakedwanderings.com a na Instagramu je najdete pod stejným názvem.

Díky svým vtipným fotkám si získali hned několik tisíc sledujících. Jejich fotky nejsou vulgární a nechybí jím smysl pro humor, to jsou hned dva důvody, proč tihle dva stojí za zmínku.


„Osvobození po tom, co jsme svlékli oblečení, bylo neskutečné. Absolutní svoboda,“ píše pár na svém blogu. Tak co, zkusíte to také?


Nejezdí sice pořád úplně nazí, kdykoliv ale narazí na místo, kde mohou odhodit svršky, udělají to. Pak se vyfotí a obrázek jde hezky rychle na jejich společný Instagram s názvem Naked Wanderings.

Tam jejich hanbatá putování sleduje skoro 14 tisíc lidí a všichni odvážnou dvojici, která už bez oblečení byla třeba v Řecku nebo na Maltě, nadšeně podporují.Jejich snímky navíc instagramoví cenzoři nemůžou smazat, protože vždy pózují tak, aby nic zásadního nebylo vidět.

Prostě borci! Nechte se jejich kuráží inspirovat v galerii.Zdroj: Nakedwanderings/ Instagram

Komentáře