Zdroj: Youtube.com
23.01.2016 by Rudolf Hasák

Šílenec! Každý den se nechá uštknout hady a je stále naživu

hadi, jed, koníček, nebezpečí, sebevražda, video

Znáte jiný šílený koníček, který by trumfnul pěstování hadů? Tim Friede pěstuje hady a má k tomu i svůj důvod! Prostě ho to baví! Hadi jsou jeho život a díky tomu se mu rozpadlo také manželství.

Tim přiznal, že když ho nějaký had kousne... doslova se mu to líbí. Někdo by to mohl přirovnat i k úchylce nebo k nespecifikované závislosti. Svoji lásku k těmto plazům a jejich nebezpečným jedovatým kusancům dokazuje na následujícím videu.

Jakmile hadi zaryjí své zuby do jeho ruky, vypustí jed, ale co Tim? Tomu maximálně oteče ruka a nějaké známky otravy? Nic takového neexistuje... Běžného člověka by to už dávno zabilo, ale díky tomu, že se Tim nechává pokousat každý den, vypěstoval si výbornou imunitu.


Od prvního kousnutí uběhlo už 16 let! Je až neuvěřitelné že stále tento extrémista žije. Hadí milovník věří, že svým počínáním jednou pomůže získat nové skutečnosti, které pomohou ve výrobě vakcíny proti hadímu uštknutí.

Dokáže Tim Friede dosáhnout svého cíle? Podaří se mu získat univerzální vakcínu na mnohočetné hadí uštknutí? Pokud se toho tedy vůbec dožije! 16 let jeho jednání už ho připravilo o svaly na noze, které způsobilo odumírání tkáně. Dokonce se s ním rozvedla i manželka, která tento koníček už nemohla dále tolerovat.

Komentáře