Zdroj: autor: Odd News
29.07.2015 by Dominik Hartmann

Šok! Zahraniční studia zjistili, že na velikosti penisu ženám opravdu záleží!

kanadští vědci, mužsjé přirození, ženy

,,Co je malé, to je milé´´ ve většině případů platí, ovšem nebývá to pravidlem. Ještě, když se to týká pánského přirození. Mnoho let se totiž tvrdilo, že na mužském přirození nezáleží, ale kanadští vědci nám to vyvrátili. Dotázané ženy hodnotily atraktivitu obrázků nahých mužských postav, ovšem ne přímo genitálií. Jako nejpřitažlivější označily vysoké muže s delším penisem. Autor ottawské univerzity Bryan Mautz uvedl, že ideální (nejpřitažlivější) velikost penisu nezjistili. Pouze čím větší vybavenost muže, tím roste přitažlivost.


Kanadští vědci také věří, že ženské preference hrály velmi významnou roli ve vývoji evoluce. Jelikož si ženy vybíraly ,,vybavenější´´ partnery, napomohly k vývoji většího množství genitálií. 


Lákavost mužských postav s vybavením se taky nezvyšovala úměrně. Neznamená, že čím máte větší penis, tím jste pro ženy atraktivní. Většinou se ženy zachovají diplomaticky a tvrdí, že jim na velikosti nezáleží, ovšem opak je pravdou. Již turecká studie roku 2011 uvedla, že došla k přesnějším výsledkům. Délka penisu údajně závisí s výškou hmotností či velikostí nohou nebo rukou.

Přesto nemůžeme brát doslova vědecký závěr, že na velikosti záleží. Ženy sice přitahují partneři mužnější, ale nikdy nevíte, kdy vás mlže malinký trpaslík překvapit.

Komentáře