Zdroj: Elitereaders.com
26.10.2015 by Rudolf Hasák

Tak krásná a tak blbá! Žena sní denně 20 houbiček se saponátem

Emma Thompson, úchylky, houbičky, úchylka, nádobí, saponát

Je tady další šílenec, který neví co je pro něj dobrého. Emma Thompson (23) má neobvyklou úchylku! Každý den sní 20 houbiček na nádobí... aby nebyly tak suché, ještě si je namáčí do saponátu.

Emma Thompsonová z britského Wallsendu začala žužlat houbičky už ve třech letech. Jako malá už zjistila, že tato pomůcka na mytí nádobí je omnoho lepší, když je namočená v mycím prostředku.

Tato ojedinělá závislost jí zůstala až dodnes. Je až prapodivné, že ji rodiče od toho nechtěli odradit! Této nemoci se odborně říká pica. To znamená, že v podstatě v lidech vyvolává abnormální chutě na věci, které nejsou k jídlu.

Většinou tyto lidé jedí různé nebezpečné materiály. Písek, hlínu, křídu anebo kov. O kuchyňských houbičkách slyšíme poprvé. No někdo miluje maso s rýží aijní zase kuchyňské pomůcky.

"Mám ráda jejich vůni. Ta chuť houbiček mi připomíná jablka.", sdělila Emma pro denník DailyMail.

Emma Thompsonová po několika letech už přiznala, že je na houbičkách závislá. Bylo jedno období, kdy s tím vším chtěla přestat. Ale když začala umývat nádobí, musela ochutnat a tak se to rozjelo celé znova.

Denně umělohmotných houbiček sní kolem dvaceti. "Když jdu do obchodu, nejprve se zeptám, zda si mohu jednu ochutnat. Můj přítel Alex si nejdříve myslel, že jsem divná. No ale už si zvykl.", pokračuje Emma o své závislosti.

Co na to říkají lékaři už ale Britka neprozradila. Naštěstí ale tvrdí, že její zdravotní stav je v pořádku. Nemá zatím žádné problémy nebo komplikace. Určitě ale nebude sama, na světě je mnoho podivínů, zvrhlíků a úchylů. Jestli se ale přiznají a vyjdou s tím na veřejnost jako ona? To asi těžko :)


Komentáře