Zdroj: Gregg O'Connell
18.05.2015 by Rudolf Hasák

Tento muž se narodil bez penisu! V posteli vystřídal více než 100 žen

penis, small, narozen, ze světa, casanova, borec

Na téma o mužských pohlavních orgánech můžeme psát do nekonečna! Tato je ale asi ta nejpodivnější. Muži normálně o svých problémech týkající se ohledně jejich pohlavních orgánu neradi mluví. Andrew Wardle, který se narodil bez své chlouby, se rozhodl, že se se svým příběhem podělí s veřejností.

Sám o sobě říká, že jeho postelí prošlo více než 100 žen! Jak je to sakra možné? Nevšimly si ničeho. Jak?

Pravděpodobnost, že se muž narodí bez penisu je malá. Jeden muž z 6 000 000 si o sexu může nechat jenom zdát. Genetici si s touto anomálií neví rady, prostě se to stane. Narodí se muž s varlaty, ale bez penisu. Andrew Wardle už nechtěl být  ženám pro smích. Prostřednictvím televizní show se rozhodl, že svůj příběh o životě poví do éteru. Mluvil jak o špatných zkušenostech s dívkami, tak i o těch dobrých.

Milostný vztah ale není to pravé ořechové, jak už asi všichni tušíte. Aktuálně má i přítelkyní. Ta ale přiznává, že pořádný sex jí celkem chybí.

Tato show je však pro Andrewa velký výzva, protože se rozhodl, že podstoupí operaci, která mu má navrátit jeho mužo. Nový penis mu mají lékaři aplikovat z kůže a žil z ramene.


No to jsme na to zvědaví! Jak se operace bude vyvíjet, vás průběžně budeme informovat.

zdroj: infospravy.sk

Komentáře