21.06.2015 by Petr Masťák

Už víme, kdo bude moderovat Top Gear a smějeme se!

top gear, chris evans, richard hammond, james may, jeremy clarkson

O tom, že Jeremy Clarkson odchází ze světoznámého a velice sledovaného Top Gearu jsme vás informovali již v březnu, po tomto vyhazovu následně odešli i Richard Hammond a James May. Tihle dva odmítli zůstat i při údajně abnormálně velké peněžní nabídce za to, že zůstanou a povedou pořad sami. 

Dlouho dobu se spekulovalo, co se teď vlastně bude dít, protože zahodit jeden z nejsledovanějších seriálů na světě jen tak by nebylo výhodné jak pro fanoušky tak pro samotnou televizi. Po několika měsících je konečně rozhodnuto, moderovat pořad bude sám Chris Evans.

Podle jeho slov se opravdu těší, ale fanoušci na sociálních sítích opravdu zuří a my se jim rozhodně nedivíme, protože zvyknout si po tolika letech na někoho nového je opravdu těžké. Top Gear přijde o opravdu obrovskou fanouškovskou základnu, protože podle posledních průzkumů se na něj dívali stovky lidí jen kvůli vtípkům Jeremyho, Richarda a Jamese. Nezbude nám nic jiného, než jen počkat na první díl, který bude Chris moderovat a až poté si odvodit závěry. Každopádně již teď můžeme říct, že to prostě nebude ono a BBC udělala opravdu velikou chybu při vyhazovu Jeremy Clarksona.

Komentáře