Zdroj: Youtube.com
09.12.2015 by Rudolf Hasák

VIDEO: Abstinující feťák vezl pizzu do kostela! Čekalo ho milé překvapení

video, drogy, závisost, fet, feťák, kostel, pizza
Těžké časy prožíval dvaadvacetiletý mladík v nedávných dnech. Jeff Louis (22) byl ještě nedávno drogově závislý, ale teď se snaží postavit na vlastní nohy a zůstat čistý.

Ono být závislý na drogách není nic, co bychom přáli i těm největším haterům fidy. Každý den se snažíte uškudlit sebemenší drobák na další dávku, abyste mohli vůbec přežít. Ale to není už případ Jeffa, který se rozhodl udělat životní krok! Dát STOP drogám...

Aby vyšel finančně a mohl splatit dluhy, které si natropil, začal pracovat jako rozvozce pizzerie. Den v práci probíhal jako každý jiný, čekalo ho spousta objednávek a jedna z nich byla dokonce do kostela, což ho překvapilo.

V okolí jeho bydliště ho dobře znají a to včetně jeho minulosti, se kterou se stále nevypořádal. Jeho známí dobře ví, že potýkat se s abstinenčním obdobím není nic lehkého. Rozhodli se, že člověk který má snahu něco dělat se svým životem, zaslouží si druhou šanci a proč tak mu udělají laskavost.

V kostele ho čekalo překvapení v podobě spropitného 700 dolarů. Pro představu je to 17 000Kč, což je bez pár tisíc téměř průměrný měsíční plat jednoho Čecha. Jeho příběh okomentoval ve videu, kde plně dojat se slzami v očích poděkoval za pěníze svým blízkým, kteří ho musejí mít opravdu rádi.

Kdo z vás by udělal totéž? Pomohli byste známému, který bral drogy? Nemůžete mít jistotu, že do toho nespadne znova, ale druhou šanci si zaslouží každý, nebo ne?
Komentáře