Zdroj: Youtube.com
31.01.2016 by Rudolf Hasák

VIDEO: Honič onanoval v obchodě nad PlayStation 4

ps4, playstation 4, masturbace, sex, video, hry, konzole

Fiasko, které oběhlo celý internet. Pro některé hráče může být Playstation 4 stejně sexy jako svůdná herečka Scarlett Johansson. Zaoblené rohy a parádní design herní konzole vypadá sakra dobře. O tom se přesvědčil mladík z videa, které natočila kamera v jednom obchodě s elektrem. Úchyl totiž před plným obchodem nad zapojenou konzolí začal onanovat.

Mladý muž v červené čepici a kabátu přišel nenápadně do obchodu s elektronikou, kde se všiml novinky mezi hráči... Playstation 4. Pravděpodobně neudržel emoce a své choutky. Rozepnul si opasek, stáhl kalhoty a to co se dělo potom, vyděsilo celý internet, který video shlédli. To že počítačové hry vymývají mozek, ví už dnes každý. Jak se ale hráči zachovají, když uvidí novou PC hru, herní konzoli či grafickou kartu? Nepřestáváme se divit, co ty ajťáky a geeky ještě nenapadne.


Masturbátora v obchodě si ze začátku nikdo nevšiml, kolemjdoucí si mysleli, že je jen zblázněný do hraní. Jenomže za chvíli to přišlo! Neodbytného honiče si všiml prodavač a slušně mu sdělil, ať přestane dělat to, co dělá a okamžitě vypadne. Ten ho naštěstí poslechl a tak celý scénka nekončila ani rvačkou ani jemným pohlazením.

Zda se slavná konzole vydražila, nebo ji museli poskvrněnou zlevnit, aby se vůbec prodala se neví. Jisté je jen to, že až si PS4 koupíte, budete žít ve strachu s tím, že nad vaší hračkou mastil ne jeden americký honič.

Komentáře