Zdroj: Youtube
08.06.2017 by Rudolf Hasák

VIDEO! Vloupali se do vily mafiána Radovana Krejčíře! TVTwixx jsou zatčeni

video, tvtwixx, danny, freescot, průšvih, průser, policie, Radovan Krejčíř, youtube, yutubeři

Kreténi! Hovada! Čů***i... řekl by Kazmův nastrčený herec v prostřenu Karel Ondrka, kdyby viděl nejnovější video Youtuberské partičky TVTwixx. Průseráři jsou opět v maléru a tentokrát je z opletaček s policií nedostane ani Mike Pán.

Vloupali se do opuštěné vily nesmírně známého miliardáře a mafiána Radovana Krejčíře. Jedná se možná o jejich největší průšvih, který kdy udělali. Je to totožná vila, ze které Krejčíř v roce 2005 utíkal policii.

Děkujeme TVTwixx za video, které český internet dlouho potřeboval! Jak si žil jeden z nejbohatších lidí v Česku? Bez této informace jsme nemohli léta spát. Výtržníci se sem dokonce nevloupali jednou, ale dvakrát! Poté, co se první video stalo hitem, představa a vidina po jednoduše získaných penězích ze sledovanosti je zlákala, že prostě nemohli odolat.

Je pravda, že převážná část jejich sledovanosti je od mladistvých a nezletilých, kteří si většinou Youtubery berou za vzor! To je důvodem, proč se dnešní generace šíří jako MOR! Youtubeři svým dětským divákům ukázali, v jakém luxusu si Krejčíř žil... zlaté kohoutky, zlatý výtah či mramorová podlaha... zkrátka vyzkoušeli zde například luxusní záchod či trezor. Jenže jedna návštěva hochům nestačila.

Představitel skupiny TVTwix Danny slíbil, že pokud dostanou za video 50 tisíc “lajků“, vrátí se zpět a uspořádají zde velkou grilovačku. Jenže právě tento ujetý nápad se sakra nevyplatil. Od jejich prvního průzkumu zde začala policie dobře strážit a vilu si dobře ohlídala! Skupina mladíků v závěru skončila v poutech...


Zpravodajský server AKTU.cz přišel s informacemi, že TVTwix skončili na obvodním oddělení v Řevnicích, kde byli podrobeni výslechu. Aby toho nebylo málo, do vily dorazil také kriminalistický technik, který přezkoumával způsobené škody a nemohl chybět ani syn Radovana Krejčíře, který si všechen majetek řádně zkontroloval a na technika dohlížel.

„Na místě našli čtyři osoby, které zadrželi a podrobili výslechu na policejní služebně. Případ je v současné době ve fázi prověřování a právní kvalifikace tedy není stanovena. Policisté zjišťují, jak osoby do vily vnikly a proč,“ řekla policejní mluvčí Marcela Pučelíková deníku Blesk.

Od té doby již na jejich Youtube kanálu další video nevyšlo a tak fanoušci neví, jak to se skupinou nyní je. Zda jsou z něčeho obviněni či je skupina právníků Mika Pána z toho vyseká... Každopádně i přestože jejich nekalé praktiky nebyly zcela legální, video chválíme, neboť podívaná je to pěkná...

Uvidíme, jak celý skandál dopadne a doufáme, že z toho vyváznou s nejmenším možným trestem... Už se těšíme totiž na další průsery a videa.

Komentáře