30.07.2014 by Petr Masťák

Vytvoř si svou vlastní pohádku s LEGO Disney Princeznami

LEGO Disney Princezna, LEGO, Disney, PR

Vytvoř si svou vlastní pohádku s LEGO Disney Princeznami

 

Snil(a) jsi někdy o tom, že napíšeš pohádku? Že vytvoříš úplně vlastní příběh, vlastní zápletku a vlastní rozuzlení? Pak máš jedinečnou možnost. V sérii LEGA Disney Princezny jsi tvůrcem příběhu pouze a jenom ty. Jenom ty rozhoduješ o tom, zda malá mořská víla Ariel najde ztracené poklady nebo jestli nádherná Popelka získá vstupenku na vytoužený kouzelnický bál. Tak co, jsi připraven(a)?

 

Začni postavou

Celým pohádkovým příběhem z LEGA tě budou provázet čtyři hlavní postavy. Malá mořská víla Ariel miluje hudbu, zpěv a všechny zvířecí přátele z podmořského světa. Princezna Locika s nádhernými blonďatými vlasy zase zbožňuje malování a tvořivost. Překrásnou Popelku nejspíš znáš – kdo by taky na osud dívky sprostě zneužívané zlou macechou mohl zapomenout. Konečně Merida je nespoutaná lovkyně, která ze všeho nejraději jezdí na koni a střílí ze svého kouzelného luku.

 

Vytvoř svůj svět

Hned jak vybereš hlavní hrdinky svého příběhu, musíš celou pohádku zasadit do nějakého prostředí. Chceš, aby se všechna dobrodružství odehrávala v temném lese? Nebo třeba na zámku? A co rovnou pod vodou? Znovu záleží jen na tobě. Potrap svoji představivost a vytvoř jedinečný svět, ve kterém se tvoje pohádka bude odehrávat. LEGO Disney Princezny ti dávají tolik možností.

 

Nezapomeň na zápletku

Co by to bylo za pohádku, kdy by se tvá hrdinka jen bezcílně potulovala po krajině? Uvědom si, že Ariel sní o tom, až jednou prozkoumá svět lidí. Locika zase touží spatřit rozsvícené lucerny a zjistit, zda jsou určené pro ni. Můžeš se inspirovat nebo vymyslet svůj vlastní příběh. Za každých okolností nezapomeň přimíchat hrst magických kouzel a dát před svoje hrdinky i nějaké překážky! Jinak by v pohádce chybělo potřebné napětí a moment překvapení.

 

Nezapomněli jsme na něco? Jasně, že zapomněli. Ještě musíš celý příběh ukončit! Tvá malá hrdinka si přece vítězství nad zlými padouchy zaslouží, no ne? Tak jí ho dopřej.

Komentáře