Zdroj: Alisha Vargas
19.08.2014 by Rudolf Hasák

Zaměstnanec márnice přiznal sex se 100 mrtvými ženami

sex, ze světa, video, márnice, znásilnění, smrt

Přiznání zaměstnance márnice, ze kterého běhá mráz po zádech. 60-letý Kenneth Douglas měl sex s mrtvými ženami. Násilník se přiznal, že v práci měl pohlavní styk se stovkou mrtvol a obhajoval se tím, že byl pod vlivem drog a alkoholu. Přestože jeho manželka něco tušila, násilní ve své úchylce bez-pozastavení pokračoval.

"Lehl jsem si na ně a stáhl jsem si kalhoty"... popisoval nemocný zvrhlík podrobnosti svého činu u soudu. Dodal, že se často před prací napil... a kdyby tak neučinil, nic hrozného by se nestalo.

Už v 90. letech měl Douglas oplétačky se zákonem, kdy přiznal sex s 3 mrtvolami. Policie vyšetřovala vraždy, kde dopadený vrah neústupně popíral, že po vraždě zneužil těla obětí. V té době byl Douglas usvědčen z hrubé zneužití mrtvoly.

Jeho manželka měla podezření, že něco není v márnici pořádku. Uvědomila úřady o činech svého manžela s tvrzením, že chodí z práce opilí a voní sexem.

I když si stěžovala jeho nadřízenému, bylo jí řečeno, že se není čeho bát, a že vše, co se stalo na pozemku v pracovní době je pouze a čistě pracovní záležitost

Ve videu, Douglas řekl, že často pil a fetoval, aby práci v márnici přežil, a že právě sex s mrtvolami měl během těchto slabých chvilek.

Také tvrdí, že to není úplně jistý, kolik těl zneužil, řekl:

     Mohlo jich být 100.

Kraj je v současné době bojuje rodinám obětí u soudu, kteří žalují pro ně nedbalost. Úředníci tvrdí, že protože oni měli žádnou znalost o zločinech, kdy byly spáchány, oni by neměli být zodpovědní.

V roce 2008 Kennetha nejprve soud odsoudil na 3 roky odnětí svobody. O čtyři roky později ho soud uznal vinným ze sexuálního zneužívání dalších mrtvol. Jejich rodiny se odvolali a soudní řízení pokračuje dodnes.Komentáře