Zdroj: Police/PA
16.07.2015 by Rudolf Hasák

Žena náhle zemřela poté, co ji vytekl šampon do análu

smrt, úmrtí, ze světa, velká británie, Majella Lynch

Na celém světe je mnoho lidí, kteří se zranili bizarním způsobem. O těch nejzajímavějších vás informujeme třeba my. Při některých nehodách dochází k úmrtí, ovšem to, co se stalo této ženě ve Velké Británii, jim nesahá ani po paty.

Majella Lynchová (51) utrpěla prapodivné zranění uvnitř tělesného otvoru. Podle informací  zemřela po zásunu šamponu do řitního otvoru. Žena vzniklým zraněním bohužel podlehla. Záchranná služba ji stihla dovést do nemocnice poté, co byla doma nalezena s velkou bolestí v oblasti podbřišku. 20cm velká nádoba byla ženě vyjmuta i s kusem tlustého střeva, ale i přesto po dvou dnech incidentu zemřela. Podle soudních znalců si sama takové zranění udělat nemohla. Kdo za úmrtím stojí?

Kdo je Daniel McBride? Jako jediný v době hospitalizace Majellu navštívil. Podle policie je jediný podezřelý. Kdo mohl spáchat bolestivý sexuální útok? Celý brutální čin se měl odehrávat v bytě oběti. Mimo jiné se ještě ukázalo, že v nedávné době utrpěla několika-četná viditelná zranění, kvůli kterým musela zůstat pár dní v doma.

Na místě činu, se našly navíc stopy krve a výkalů. Záchranáři se snažili zjistit, zda nebyla napadena. Policie nemá dostatek důkazů a tak se pravděpodobně případ odloží mezi nevyřešené.

Majella Lynch, 51, died of an infection in hospital following the assault.
Zdroj: Police/PA

Komentáře