Zdroj: informoverload.com
14.02.2015 by Rudolf Hasák

Žena přibrala v noci 22Kg na váze! Je to možné?

žena, váha, lednice

Dvacetiletá studentka nechápala, jak mohla každou noc přibrat tisíce kalorií. Tušila, že s ní nebude něco v pořádku! Vyhledala pro to odbornou pomoc...

Dokud nezjistila Kate Archibald (20), že trpí vzácnou poruchou, nevěděla proč tolik přibírá. 

Alespoň do té doby, dokud jí nebyla diagnostikována Nocturnova porucha příjmu potravy. Nejhorší obavy se jí tak staly skutečností. Nemoc spočívá v tom, že Kate ve spánku doslova přepadává ledničku! A to aniž by o tom vlastně věděla. Podle lékařů to vyvolal vedlejší účinek léků ADHC, které dlouhodobě Kate užívala.

KATE_B

"Neměla jsem vůbec tušení, proč jsem přibírala na váze. To, že mi chyběli v lednici nějaké potraviny jsem dávala za vinu své spolubydlící. Teprve když jsem se jednoho dne probudila v obalech od čokolád, jsem si uvědomila že bude někde chyba!"

To co dokázala ve stavu náměsíčnosti spořádat je úctyhodné! Za jednu noc se jí podařili sníst čtyři porce boloňské špagety a ještě si je dokázala ohřát.
Nejpodivnější věc, co povídá... je že snědla celé kolo sýru....WAU...

KATE_D

"V podstatě se tato nemoc nebere jako porucha příjmu potravy, ale už to spadá do parasomnie," vysvětlila.
"V podstatě, moje tělo si samo o sobě v noci myslí že má hlad...I když tomu tak není.."

Nemoc je tak vzácná, že lékaři nedokáži odhadnout kdy a jestli vůbec příznaky přejídání odejdou. Nicméně nemocná žena tvrdí, že za dobu co sleduje násrůst hmotnosti už nabrala 22,6kg.

Komentáře