Finance

kolik jsem za měsíc ušetřil se slevovými kupóny v mekáči?

Pokud jsi fanoušek fast foodu, jako já, asi už jsi slyšel o slevových kupónech v aplikaci McDonald’s. A pokud jsi se rozhodl je využívat, určitě jsi si ušetřil nějaké peníze. Já jsem se rozhodl tuto možnost využít a zkusit, kolik se mi podaří za měsíc ušetřit.

Musím říct, že výsledky byly více než působivé.

Celkem jsem využil 15 slevových kupónů z aplikace a za měsíc jsem ušetřil více než 2000 korun. To je úspora, která se rozhodně vyplatí! Slevy se pohybovaly od klasického “druhý burger zdarma” po větší slevy na kompletní menu. Samozřejmě, že jsem nevyužil každý dostupný kupón, ale to nevadí, protože v aplikaci se neustále objevují nové nabídky.

Jedním z mých nejoblíbenějších kupónů byl “káva zdarma”, který mi ušetřil peníze, které bych jinak utratil v kavárně. Kromě toho jsem využil slevy na celá snídaně, což mi umožnilo ušetřit peníze i čas.

Další výhodou využívání slevových kupónů v aplikaci McDonald’s je pohodlnost. Stačí otevřít aplikaci a vybrat si slevový kupón, který chci využít. Bez nutnosti tisknout papírové kupóny nebo se někam dostavit, abych mohl slevu využít.

Zkrátka a dobře, slevové kupóny v aplikaci McDonald’s jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze, a já osobně vám je rozhodně doporučuji vyzkoušet. Můj měsíční úspěch ukazuje, že se to určitě vyplatí. A kdo nechce ušetřit nějaké peníze, že?

Avatar

Radomír Josinka

About Author

Finanční poradce a investor volného času.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat

Finance

Proč někteří lidé žijí od výplaty k výplatě? A jak s tím bojovat?

Mnoho lidí má pocit, že žije od výplaty k výplatě. Tento pocit může být velmi frustrující a stresující, protože většinou
Finance

Žil jsem od výplaty v výplatě. Jak jsem se stal finančně vzdělaným a docela i bohatým?

Mnoho lidí žije od výplaty k výplatě a nemá pocit, že by na své financování měli vliv. Také jsem jedním